FIFA WK Voetbal 2019 wedstrijdbal

Kwalificatie WK Voetbal 2022

WK kwalificatie poulefase (24 maart – 16 november 2021)

De poulefase of groepsfase van de WK kwalificatie (wereldkampioenschap voetbal 2022) wordt gespeeld met 10 groepen. Nederland is ingedeeld in groep G. De laatste poulewedstrijden van iedere groep worden op hetzelfde tijdstip gespeeld zodat iedereen met dezelfde ‘voorkennis’ heeft.

—— WK kwalificatievoetbal maart 2021 ——

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 24 maart

Woensdag 24 april 2021

  • 20.45 (UTC+1): Portugal – Azerbeidzjan (Groep A – Allianz Stadium, Turijn (Italië))
  • 20.45 (UTC+1): Servië – Ierland (Groep A – Rode Sterstadion, Belgrado)
  • 21.45 (UTC+2): Finland – Bosnië en Herzegovina (Groep D – Olympiastadion, Helsinki)
  • 20.45 (UTC+1): Frankrijk – Oekraïne (Groep D – Stade de France, Saint-Denis)
  • 20.45 (UTC+1): België – Wales (Groep E – King Power at Den Dreef Stadion, Heverlee)
  • 20.45 (UTC+1): Estland – Tsjechië (Groep E – Arena Lublin, Lublin (Polen))
  • 20.00 (UTC+3): Turkije – Nederland (Groep G – Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel)
  • 20.45 (UTC+1): Gibraltar – Noorwegen (Groep G – Victoriastadion, Gibraltar)
  • 21.45 (UTC+2): Letland – Montenegro (Groep G – Skontostadion, Riga)
  • 21.45 (UTC+2): Cyprus – Slowakije (Groep H – GSP-stadion, Nicosia)
  • 20.45 (UTC+1): Malta – Rusland (Groep H – Ta’ Qalistadion, Ta’ Qali)
  • 20.45 (UTC+1): Slovenië – Kroatië (Groep H – Stožicestadion, Ljubljana)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 25 maart

Donderdag 25 maart 2021

  • 20.45 (UTC+1): Spanje – Griekenland (Groep B – Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada)
  • 20.45 (UTC+1): Zweden – Georgië (Groep B – Friends Arena, Solna)
  • 19.00 (UTC+2): Bulgarije – Zwitserland (Groep C – Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia)
  • 20.45 (UTC+1): Italië – Noord-Ierland (Groep C – Stadio Ennio Tardini, Parma)
  • 19.00 (UTC+2): Israël – Denemarken (Groep F – Bloomfieldstadion, Tel Aviv)
  • 21.45 (UTC+2): Moldavië – Faeröer (Groep F – Stadionul Zimbru, Chisinau)
  • 19.45 (UTC): Schotland – Oostenrijk (Groep F – Hampden Park, Glasgow)
  • 20.45 (UTC+1): Andorra – Albanië (Groep I – Estadi Nacional, Andorra la Vella)
  • 19.45 (UTC): Engeland – San Marino (Groep I – Wembley Stadium, Londen)
  • 20.45 (UTC+1): Hongarije – Polen (Groep I – Puskás Aréna, Boedapest)
  • 20.45 (UTC+1): Duitsland – IJsland (Groep J – Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg)
  • 20.45 (UTC+1): Liechtenstein – Armenië (Groep J – Rheinparkstadion, Vaduz)
  • 21.45 (UTC+2): Roemenië – Noord-Macedonië (Groep J – Arena Națională, Boekarest)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 27 maart

Zaterdag 27 maart 2021

  • 19.45 (UTC): Ierland – Luxemburg (Groep A – Avivastadion, Dublin)
  • 20.45 (UTC+1): Servië – Portugal (Groep A – Rode Sterstadion, Belgrado)
  • 20.00 (UTC+3): Wit-Rusland – Estland (Groep E – Dinamostadion, Minsk)
  • 20.45 (UTC+1): Tsjechië – België (Groep E – Sinobo Stadium, Praag)
  • 15.00 (UTC+1): Montenegro – Gibraltar (Groep G – Pod Goricomstadion, Podgorica)
  • 18.00 (UTC+1): Nederland – Letland (Groep G – Johan Cruijff ArenA, Amsterdam)
  • 18.00 (UTC+1): Noorwegen – Turkije (Groep G – Estadio La Rosaleda, Málaga (Spanje)[15])
  • 17.00 (UTC+3): Rusland – Slovenië (Groep H – Olympisch Stadion Fisjt, Sotsji)
  • 18.00 (UTC+1): Kroatië – Cyprus (Groep H – Stadion Rujevica, Rijeka)
  • 20.45 (UTC+1): Slowakije – Malta (Groep H – Štadión Antona Malatinského, Trnava)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 28 maart

Zondag 28 maart 2021

  • 20.00 (UTC+4): Georgië – Spanje (Groep B – Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi)
  • 20.45 (UTC+2): Kosovo – Zweden (Groep B – Fadil Vokrristadion, Pristina)
  • 21.45 (UTC+3): Bulgarije – Italië (Groep C – Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia)
  • 20.45 (UTC+2): Zwitserland – Litouwen (Groep C – Kybunpark, St. Gallen)
  • 19.00 (UTC+6): Kazachstan – Frankrijk (Groep D – Astana Arena, Nur-Sultan)
  • 21.45 (UTC+3): Oekraïne – Finland (Groep D – NSK Olimpiejsky, Kiev)
  • 18.00 (UTC+2): Denemarken – Moldavië (Groep F – MCH Arena, Herning)
  • 20.45 (UTC+2): Oostenrijk – Faeröer (Groep F – Ernst Happelstadion, Wenen)
  • 21.45 (UTC+3): Israël – Schotland (Groep F – Bloomfieldstadion, Tel Aviv)
  • 18.00 (UTC+2): Albanië – Engeland (Groep I – Arena Kombëtare, Tirana)
  • 20.45 (UTC+2): Polen – Andorra (Groep I – Wojska Polskiegostadion, Warschau)
  • 20.45 (UTC+2): San Marino – Hongarije (Groep I – Stadio Olimpico, Serravalle)
  • 20.00 (UTC+4): Armenië – IJsland (Groep J – Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan)
  • 20.45 (UTC+2): Noord-Macedonië – Liechtenstein (Groep J – Toše Proeskiarena, Skopje)
  • 21.45 (UTC+3): Roemenië – Duitsland (Groep J – Arena Națională, Boekarest)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 30 maart

Dinsdag 30 maart 2021

  • 20.00 (UTC+4): Azerbeidzjan – Servië (Groep A – Olympisch Stadion, Bakoe)
  • 20.45 (UTC+2): Luxemburg – Portugal (Groep A – Stade Josy Barthel, Luxemburg)
  • 20.45 (UTC+2): België – Wit-Rusland (Groep E – King Power at Den Dreef Stadion, Heverlee)
  • 19.45 (UTC+1): Wales – Tsjechië (Groep E – Cardiff City Stadium, Cardiff)
  • 20.45 (UTC+2): Gibraltar – Nederland (Groep G – Victoriastadion, Gibraltar)
  • 20.45 (UTC+2): Montenegro – Noorwegen (Groep G – Pod Goricomstadion, Podgorica)
  • 21.45 (UTC+3): Turkije – Letland (Groep G – Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel)
  • 19.00 (UTC+3): Cyprus – Slovenië (Groep H – GSP-stadion, Nicosia)
  • 20.45 (UTC+2): Kroatië – Malta (Groep H – Stadion Rujevica, Rijeka)
  • 20.45 (UTC+2): Slowakije – Rusland (Groep H – Štadión Antona Malatinského, Trnava)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 31 maart

woensdag 31 maart 2021

  • 21.45 (UTC+3): Griekenland – Georgië (Groep B – Toumbastadion, Thessaloniki)
  • 20.45 (UTC+2): Spanje – Kosovo (Groep B – Estadio de La Cartuja, Sevilla)
  • 21.45 (UTC+3): Litouwen – Italië (Groep C – LFF-stadion, Vilnius)
  • 19.45 (UTC+1): Noord-Ierland – Bulgarije (Groep C – Windsor Park, Belfast)
  • 20.45 (UTC+2): Bosnië en Herzegovina – Frankrijk (Groep D – Stadion Grbavica, Sarajevo)
  • 21.45 (UTC+3): Oekraïne – Kazachstan (Groep D – NSK Olimpiejsky, Kiev)
  • 21.45 (UTC+3): Moldavië – Israël (Groep F – Stadionul Zimbru, Chisinau)
  • 20.45 (UTC+2): Oostenrijk – Denemarken (Groep F – Ernst Happelstadion, Wenen)
  • 19.45 (UTC+1): Schotland – Faeröer (Groep F – Hampden Park, Glasgow)
  • 20.45 (UTC+2): Andorra – Hongarije (Groep I – Estadi Nacional, Andorra la Vella)
  • 19.45 (UTC+1): Engeland – Polen (Groep I – Wembley Stadium, Londen)
  • 20.45 (UTC+2): San Marino – Albanië (Groep I – Stadio Olimpico, Serravalle)
  • 20.00 (UTC+4): Armenië – Roemenië (Groep J – Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan)
  • 20.45 (UTC+2): Duitsland – Noord-Macedonië (Groep J – Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg)
  • 20.45 (UTC+2): Liechtenstein – IJsland (Groep J – Rheinparkstadion, Vaduz)

—— WK kwalificatievoetbal september 2021 ——

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 1 september

Woensdag 1 september 2021

  • 20.45 (UTC+2): Luxemburg – Azerbeidzjan (Groep A – Stade de Luxembourg, Luxemburg)
  • 19.45 (UTC+1): Portugal – Ierland (Groep A)
  • 20.00 (UTC+6): Kazachstan – Oekraïne (Groep D – Astana Arena, Nur-Sultan)
  • 20.45 (UTC+2): Frankrijk – Bosnië en Herzegovina (Groep D)
  • 20.45 (UTC+2): Denemarken – Schotland (Groep F)
  • 19.45 (UTC+1): Faeröer – Israël (Groep F)
  • 21.45 (UTC+3): Moldavië – Oostenrijk (Groep F)
  • 21.45 (UTC+3): Letland – Gibraltar (Groep G)
  • 20.45 (UTC+2): Noorwegen – Nederland (Groep G – Ullevaalstadion, Oslo)
  • 21.45 (UTC+3): Turkije – Montenegro (Groep G)
  • 20.45 (UTC+2): Malta – Cyprus (Groep H)
  • 21.45 (UTC+3): Rusland – Kroatië (Groep H)
  • 20.45 (UTC+2): Slovenië – Slowakije (Groep H)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 2 september

Donderdag 2 september 2021

  • 20.00 (UTC+4): Georgië – Kosovo (Groep B)
  • 20.45 (UTC+2): Zweden – Spanje (Groep B)
  • 20.45 (UTC+2): Italië – Bulgarije (Groep C)
  • 21.45 (UTC+3): Litouwen – Noord-Ierland (Groep C)
  • 21.45 (UTC+3): Estland – België (Groep E)
  • 20.45 (UTC+2): Tsjechië – Wit-Rusland (Groep E)
  • 20.45 (UTC+2): Andorra – San Marino (Groep I)
  • 20.45 (UTC+2): Hongarije – Engeland (Groep I)
  • 20.45 (UTC+2): Polen – Albanië (Groep I)
  • 18.45 (UTC): IJsland – Roemenië (Groep J – Laugardalsvöllur, Reykjavik)
  • 20.45 (UTC+2): Liechtenstein – Duitsland (Groep J – Kybunpark, Sankt Gallen (Zwitserland)[17])
  • 20.45 (UTC+2): Noord-Macedonië – Armenië (Groep J)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 4 september

Zaterdag 4 september 2021

  • 17.00 (UTC+1): Ierland – Azerbeidzjan (Groep A – Avivastadion, Dublin)
  • 18.00 (UTC+2): Servië – Luxemburg (Groep A)
  • 19.00 (UTC+3): Finland – Kazachstan (Groep D)
  • 21.45 (UTC+3): Oekraïne – Frankrijk (Groep D)
  • 19.45 (UTC+1): Faeröer – Denemarken (Groep F)
  • 21.45 (UTC+3): Israël – Oostenrijk (Groep F)
  • 19.45 (UTC+1): Schotland – Moldavië (Groep F – Hampden Park, Glasgow)
  • 19.00 (UTC+3): Letland – Noorwegen (Groep G)
  • 20.45 (UTC+2): Gibraltar – Turkije (Groep G)
  • 20.45 (UTC+2): Nederland – Montenegro (Groep G)
  • 16.00 (UTC+3): Cyprus – Rusland (Groep H)
  • 18.00 (UTC+2): Slovenië – Malta (Groep H)
  • 20.45 (UTC+2): Slowakije – Kroatië (Groep H)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 5 september

Zondag 5 september 2021

  • 20.45 (UTC+2): Kosovo – Griekenland (Groep B – Fadil Vokrristadion, Pristina)
  • 20.45 (UTC+2): Spanje – Georgië (Groep B)
  • 19.00 (UTC+3): Bulgarije – Litouwen (Groep C – Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia)
  • 20.45 (UTC+2): Zwitserland – Italië (Groep C)
  • 16.00 (UTC+3): Wit-Rusland – Wales (Groep E – Dinamostadion, Minsk)
  • 20.45 (UTC+2): België – Tsjechië (Groep E)
  • 18.00 (UTC+2): Albanië – Hongarije (Groep I)
  • 17.00 (UTC+1): Engeland – Andorra (Groep I)
  • 20.45 (UTC+2): San Marino – Polen (Groep I – Stadio Olimpico, Serravalle)
  • 16.00 (UTC): IJsland – Noord-Macedonië (Groep J – Laugardalsvöllur, Reykjavik)
  • 20.45 (UTC+2): Duitsland – Armenië (Groep J)
  • 21.45 (UTC+3): Roemenië – Liechtenstein (Groep J)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 7 september

Dinsdag 7 september 2021

  • 20.00 (UTC+4): Azerbeidzjan – Portugal (Groep A)
  • 19.45 (UTC+1): Ierland – Servië (Groep A – Avivastadion, Dublin)
  • 20.45 (UTC+2): Bosnië en Herzegovina – Kazachstan (Groep D)
  • 20.45 (UTC+2): Frankrijk – Finland (Groep D)
  • 20.45 (UTC+2): Denemarken – Israël (Groep F)
  • 19.45 (UTC+1): Faeröer – Moldavië (Groep F)
  • 20.45 (UTC+2): Oostenrijk – Schotland (Groep F)
  • 20.45 (UTC+2): Montenegro – Letland (Groep G)
  • 20.45 (UTC+2): Nederland – Turkije (Groep G)
  • 20.45 (UTC+2): Noorwegen – Gibraltar (Groep G – Ullevaalstadion, Oslo)
  • 20.45 (UTC+2): Kroatië – Slovenië (Groep H)
  • 21.45 (UTC+3): Rusland – Malta (Groep H)
  • 20.45 (UTC+2): Slowakije – Cyprus (Groep H)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 8 september

Woensdag 8 september 2021

  • 21.45 (UTC+3): Griekenland – Zweden (Groep B)
  • 20.45 (UTC+2): Kosovo – Spanje (Groep B – Fadil Vokrristadion, Pristina)
  • 20.45 (UTC+2): Italië – Litouwen (Groep C)
  • 19.45 (UTC+1): Noord-Ierland – Zwitserland (Groep C – Windsor Park, Belfast)
  • 19.45 (UTC+1): Wales – Estland (Groep E)
  • 21.45 (UTC+3): Wit-Rusland – België (Groep E – Dinamostadion, Minsk)
  • 20.45 (UTC+2): Albanië – San Marino (Groep I)
  • 20.45 (UTC+2): Hongarije – Andorra (Groep I)
  • 20.45 (UTC+2): Polen – Engeland (Groep I)
  • 20.00 (UTC+4): Armenië – Liechtenstein (Groep J)
  • 18.45 (UTC): IJsland – Duitsland (Groep J – Laugardalsvöllur, Reykjavik)
  • 20.45 (UTC+2): Noord-Macedonië – Roemenië (Groep J)

—— WK kwalificatievoetbal oktober 2021 ——

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 8 oktober

Vrijdag 8 oktober 2021

  • 21.45 (UTC+3): Estland – Wit-Rusland (Groep E)
  • 20.45 (UTC+2): Tsjechië – Wales (Groep E)
  • 20.45 (UTC+2): Gibraltar – Montenegro (Groep G)
  • 21.45 (UTC+3): Letland – Nederland (Groep G)
  • 21.45 (UTC+3): Turkije – Noorwegen (Groep G)
  • 21.45 (UTC+3): Cyprus – Kroatië (Groep H)
  • 20.45 (UTC+2): Malta – Slovenië (Groep H)
  • 21.45 (UTC+3): Rusland – Slowakije (Groep H)
  • 20.45 (UTC+2): Duitsland – Roemenië (Groep J)
  • 18.45 (UTC): IJsland – Armenië (Groep J – Laugardalsvöllur, Reykjavik)
  • 20.45 (UTC+2): Liechtenstein – Noord-Macedonië (Groep J – Rheinparkstadion, Vaduz)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 9 oktober

Zaterdag 9 oktober 2021

  • 20.00 (UTC+4): Azerbeidzjan – Ierland (Groep A)
  • 20.45 (UTC): Luxemburg – Servië (Groep A – Stade de Luxembourg, Luxemburg)
  • 20.00 (UTC+4): Georgië – Griekenland (Groep B)
  • 18.00 (UTC+2): Zweden – Kosovo (Groep B)
  • 16.00 (UTC+3): Litouwen – Bulgarije (Groep C)
  • 20.45 (UTC+2): Zwitserland – Noord-Ierland (Groep C)
  • 19.00 (UTC+6): Kazachstan – Bosnië en Herzegovina (Groep D)
  • 19.00 (UTC+3): Finland – Oekraïne (Groep D)
  • 17.00 (UTC+1): Schotland – Israël (Groep F)
  • 19.45 (UTC+1): Faeröer – Oostenrijk (Groep F)
  • 21.45 (UTC+3): Moldavië – Denemarken (Groep F)
  • 20.45 (UTC+2): Andorra – Engeland (Groep I)
  • 20.45 (UTC+2): Hongarije – Albanië (Groep I)
  • 20.45 (UTC+2): Polen – San Marino (Groep I)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 11 oktober

Maandag 11 oktober 2021

  • 21.45 (UTC+3): Estland – Wales (Groep E)
  • 21.45 (UTC+3): Wit-Rusland – Tsjechië (Groep E – Dinamostadion, Minsk)
  • 21.45 (UTC+3): Letland – Turkije (Groep G)
  • 20.45 (UTC+2): Nederland – Gibraltar (Groep G)
  • 20.45 (UTC+2): Noorwegen – Montenegro (Groep G – Ullevaalstadion, Oslo)
  • 21.45 (UTC+3): Cyprus – Malta (Groep H)
  • 20.45 (UTC+2): Kroatië – Slowakije (Groep H)
  • 20.45 (UTC+2): Slovenië – Rusland (Groep H)
  • 18.45 (UTC): IJsland – Liechtenstein (Groep J – Laugardalsvöllur, Reykjavik)
  • 20.45 (UTC+2): Noord-Macedonië – Duitsland (Groep J)
  • 21.45 (UTC+3): Roemenië – Armenië (Groep J)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 12 oktober

Dinsdag 12 oktober 2021

  • 19.45 (UTC+1): Portugal – Luxemburg (Groep A)
  • 20.45 (UTC+1): Servië – Azerbeidzjan (Groep A)
  • 20.45 (UTC+2): Kosovo – Georgië (Groep B – Fadil Vokrristadion, Pristina)
  • 20.45 (UTC+2): Zweden – Griekenland (Groep B)
  • 21.45 (UTC+3): Bulgarije – Noord-Ierland (Groep C – Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia)
  • 21.45 (UTC+3): Litouwen – Zwitserland (Groep C)
  • 20.00 (UTC+6): Kazachstan – Finland (Groep D)
  • 21.45 (UTC+3): Oekraïne – Bosnië en Herzegovina (Groep D)
  • 20.45 (UTC+2): Denemarken – Oostenrijk (Groep F)
  • 19.45 (UTC+1): Faeröer – Schotland (Groep F)
  • 21.45 (UTC+3): Israël – Moldavië (Groep F)
  • 20.45 (UTC+2): Albanië – Polen (Groep I)
  • 19.45 (UTC+1): Engeland – Hongarije (Groep I)
  • 20.45 (UTC+2): San Marino – Andorra (Groep I – Stadio Olimpico, Serravalle)

—— WK kwalificatievoetbal november 2021 ——

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 11 november

Donderdag 11 november 2021

  • 21.00 (UTC+4): Azerbeidzjan – Luxemburg (Groep A)
  • 19.45 (UTC): Ierland – Portugal (Groep A – Avivastadion, Dublin)
  • 21.00 (UTC+4): Georgië – Zweden (Groep B)
  • 21.45 (UTC+2): Griekenland – Spanje (Groep B)
  • 20.00 (UTC+3): Rusland – Cyprus (Groep H)
  • 20.45 (UTC+1): Malta – Kroatië (Groep H)
  • 20.45 (UTC+1): Slowakije – Slovenië (Groep H)
  • 21.00 (UTC+4): Armenië – Noord-Macedonië (Groep J)
  • 20.45 (UTC+1): Duitsland – Liechtenstein (Groep J)
  • 21.45 (UTC+2): Roemenië – IJsland (Groep J)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 12 november

Vrijdag 12 november 2021

  • 20.45 (UTC+1): Italië – Zwitserland (Groep C)
  • 19.45 (UTC): Noord-Ierland – Litouwen (Groep C – Windsor Park, Belfast)
  • 20.45 (UTC+1): Denemarken – Faeröer (Groep F)
  • 21.45 (UTC+2): Moldavië – Schotland (Groep F)
  • 20.45 (UTC+1): Oostenrijk – Israël (Groep F)
  • 20.45 (UTC+1): Andorra – Polen (Groep I)
  • 19.45 (UTC): Engeland – Albanië (Groep I)
  • 20.45 (UTC+1): Hongarije – San Marino (Groep I)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 13 november

Zaterdag 13 november 2021

15.00 (UTC+1): Bosnië en Herzegovina – Finland (Groep D)
20.45 (UTC+1): Frankrijk – Kazachstan (Groep D)
20.45 (UTC+1): België – Estland (Groep E)
19.45 (UTC): Wales – Wit-Rusland (Groep E)
18.00 (UTC+1): Noorwegen – Letland (Groep G – Ullevaalstadion, Oslo)
20.00 (UTC+3): Turkije – Gibraltar (Groep G)
20.45 (UTC+1): Montenegro – Nederland (Groep G)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 14 november

Zondag 14 november 2021

  • 20.45 (UTC+1): Luxemburg – Ierland (Groep A – Stade de Luxembourg, Luxemburg)
  • 19.45 (UTC): Portugal – Servië (Groep A)
  • 21.45 (UTC+2): Griekenland – Kosovo (Groep B)
  • 20.45 (UTC+1): Spanje – Zweden (Groep B)
  • 15.00 (UTC+1): Kroatië – Rusland (Groep H)
  • 15.00 (UTC+1): Malta – Slowakije (Groep H)
  • 15.00 (UTC+1): Slovenië – Cyprus (Groep H)
  • 21.00 (UTC+4): Armenië – Duitsland (Groep J)
  • 18.00 (UTC+1): Liechtenstein – Roemenië (Groep J – Rheinparkstadion, Vaduz)
  • 18.00 (UTC+1): Noord-Macedonië – IJsland (Groep J)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 15 november

Maandag 15 november 2021

  • 19.45 (UTC): Noord-Ierland – Italië (Groep C – Windsor Park, Belfast)
  • 20.45 (UTC+1): Zwitserland – Bulgarije (Groep C)
  • 21.45 (UTC+2): Israël – Faeröer (Groep F)
  • 20.45 (UTC+1): Oostenrijk – Moldavië (Groep F)
  • 19.45 (UTC): Schotland – Denemarken (Groep F)
  • 20.45 (UTC+1): Albanië – Andorra (Groep I)
  • 20.45 (UTC+1): Polen – Hongarije (Groep I)
  • 20.45 (UTC+1): San Marino – Engeland (Groep I – Stadio Olimpico, Serravalle)

WK voetbal kwalificatiewedstrijden 16 november

Dinsdag 16 november 2021

  • 20.45 (UTC+1): Bosnië en Herzegovina – Oekraïne (Groep D)
  • 21.45 (UTC+2): Finland – Frankrijk (Groep D)
  • 20.45 (UTC+1): Tsjechië – Estland (Groep E)
  • 19.45 (UTC): Wales – België (Groep E)
  • 20.45 (UTC+1): Gibraltar – Letland (Groep G)
  • 20.45 (UTC+1): Montenegro – Turkije (Groep G)
  • 20.45 (UTC+1): Nederland – Noorwegen (Groep G)