Voetbal UEFA Europa League seizoen 2020-2021 wedstrijdbal

Europa League 2021-2022

De verschillende lotingen, 16e finales, 8e finales, kwartfinales, halve finales en finale van de Europa League seizoen 2020-2021 vind je in onderstaand programma. Binnenkort vind je hier het nieuwe wedstrijdprogramma voor het nieuwe seizoen. Let op: het EK programma vind je hier.

—— Europa League maart 2021 ——

Europa League 8e finales (heenwedstrijden)

Donderdag 11 maart 2021

  • AFC Ajax – BSC Young Boys (3-0)
  • Dynamo Kiev – Villarreal (0-2)
  • AS Roma – Shaktar Donetsk (3-0)
  • Olympiakos FC – Arsenal FC (1-3)
  • Tottenham Hotspur – Dinamo Zagreb (2-0)
  • Manchester United – AC Milan (1-1)
  • Slavia Praag – Rangers FC (1-1)
  • Granada – Molde FK (2-0)

Europa League 8e finales (terugwedstrijden)

Donderdag 18 maart 2021

  • 21.00: BSC Young Boys – AFC Ajax (0-2)
  • 21.00: Villarreal – Dynamo Kiev (2-0)
  • 19.00: Shaktar Donetsk – AS Roma (1-2)
  • 19.00: Arsenal FC – Olympiakos FC (0-1)
  • 19.00: Dinamo Zagreb – Tottenham Hotspur (3-0)
  • 21.00: AC Milan – Manchester United (0-1)
  • 21.00: Rangers FC – Slavia Praag (0-2)
  • 19.00: Molde FK – Granada (2-1)

Europa League loting kwartfinales

Vrijdag 19 maart 2021, 13.00

Overgebleven teams: Ajax, Arsenal, Dinamo Zagreb, Granada, Manchester United, AS Roma, Slavia Praag en Villarreal

—— Europa League april 2021 ——

Europa League kwartfinales (heenwedstrijden)

Donderdag 8 april 2021

  • 21.00: Ajax – AS Roma
  • 21.00: Arsenal – Slavia Praag
  • 21.00: Dinamo Zagreb – Villarreal
  • 21.00: Granada – Manchester United

Europa League kwartfinales (terugwedstrijden)

Donderdag 15 april 2021

  • 21.00: AS Roma – Ajax
  • 21.00: Slavia Praag – Arsenal
  • 21.00: Villarreal – Dinamo Zagreb
  • 21.00: Manchester United – Granada

Europa League halve finales (heenwedstrijden)

Donderdag 29 april 2021

  • 21.00: Manchester United – AS Roma
  • 21.00: Villarreal – Arsenal

—— Europa League mei 2021 ——

Europa League halve finales (terugwedstrijden)

Donderdag 6 mei 2021

21.00: AS Roma – Manchester United
21.00: Arsenal – Villarreal

Europa League finale

Woensdag 26 mei 2021, 21.00 uur

Stadion Energa Gdańsk

  • Wedstrijddetails volgen na halve finales Europa League

Voorgaande speelrondes

Europa League 16e finales (heenwedstrijden)

Donderdag 18 februari 2021

  • 18.55: Dinamo Kiev – Club Brugge
  • 18.55: Wolfsberger AC – Tottenham Hotspur
  • 18.55: Olympiakos Piraeus – PSV
  • 18.55: Young Boys – Bayer Leverkusen
  • 18.55: Krasnodar – Dinamo Zagreb
  • 18.55: Sporting Braga – AS Roma
  • 18.55: Slavia Praag – Leicester City
  • 18.55: Rode Ster Belgrado – AC Milan
  • 18.55: Real Sociedad – Manchester United
  • 21.00: Lille – Ajax
  • 21.00: Maccabi Tel Aviv – Shakhtar Donetsk
  • 21.00: Granada CF – Napoli
  • 21.00: Molde FK – 1899 Hoffenheim
  • 21.00: Red Bull Salzburg – Villarreal
  • 21.00: Antwerp FC – Rangers Football Club
  • 21.00: Benfica – Arsenal

Europa League 16e finales (terugwedstrijd)

Woensdag 24 februari 2021

  • 18.55: Tottenham Hotspur – Wolfsberger AC

Europa League 16e finales (terugwedstrijden)

Donderdag 25 februari 2021

  • 18.55: Ajax – Lille
  • 18.55: Shakhtar Donetsk – Maccabi Tel Aviv
  • 18.55: Napoli – Granada CF
  • 18.55: 1899 Hoffenheim – Molde FK
  • 18.55: Villarreal – Red Bull Salzburg
  • 18.55: Rangers Football Club – Antwerp FC
  • 18.55: Arsenal – Benfica
  • 21.00: Club Brugge – Dinamo Kiev
  • 21.00: PSV – Olympiakos Piraeus
  • 21.00: Bayer Leverkusen – Young Boys
  • 21.00: Dinamo Zagreb – Krasnodar
  • 21.00: AS Roma – Sporting Braga
  • 21.00: Leicester City – Slavia Praag
  • 21.00: AC Milan – Rode Ster Belgrado
  • 21.00: Manchester United – Real Sociedad

Europa League loting 8e finales

Vrijdag 26 februari 2021