KNVB Eerste Divisie - Keuken Kampioen Divisie Voetbal wedstrijdbal

Eerste divisie programma

Eerste divisie voetbal 2020-2021 seizoen (officieel Keuken Kampioen Divisie). Het volledige programma met alle wedstrijddagen en wedstrijden vind je hieronder. Via onderstaande button ga je naar de uitslagen en standen:

—— Eerste divisie maart 2021 ——

Eerste divisie wedstrijden 1 maart

Maandag 1 maart 2021

  • 18.45: Excelsior – Jong Ajax (5-1)
  • 21.00: NAC Breda – TOP Oss (3-0)

Eerste divisie wedstrijden 5 maart

Vrijdag 5 maart 2021

  • 20.00: Jong FC Utrecht – MVV (0-1)
  • 20.00: Jong Ajax – FC Den Bosch (x-x)
  • 20.00: FC Volendam – Roda JC (x-x)
  • 20.00: Jong PSV – FC Dordrecht (x-x)
  • 20.00: TOP Oss – Go Ahead Eagles (x-x)
  • 20.00: Helmond Sport – NEC (0-7)
  • 20.00: SC Cambuur – Telstar (x-x)

Eerste divisie wedstrijden 6 maart

Zaterdag 6 maart 2021

  • 14.00: Almere City FC – Excelsior (4-1)
  • 14.00: FC Volendam – Roda JC (3-4)

Eerste divisie wedstrijden 7 maart

Zondag 7 maart 2021

  • 20.00: De Graafschap – FC Eindhoven (1-0)

Eerste divisie wedstrijden 8 maart

Maandag 8 maart 2021

  • 20.00: Jong AZ – NAC Breda (2-3)
  • 20.00: Jong Ajax – FC Den Bosch (1-2)

Eerste divisie wedstrijden 12 maart

Vrijdag 12 maart 2021

  • 20.00: FC Eindhoven – Almere City FC (1-3)
  • 20.00: FC Dordrecht – TOP Oss (1-3)
  • 20.00: FC Den Bosch – FC Volendam (1-5)
  • 20.00: Telstar – De Graafschap (1-2)
  • 20.00: Roda JC – Jong Ajax (2-2)
  • 20.00: NEC – Jong PSV (2-0)
  • 20.00: NAC Breda – Helmond Sport (3-2)
  • 20.00: MVV – Jong AZ (3-2)
  • 20.00: Go Ahead Eagles – SC Cambuur (0-0)
  • 20.00: Excelsior – Jong FC Utrecht (2-0)

Eerste divisie wedstrijden 15 maart

Maandag 15 maart 2021

  • 20.00: NEC – FC Volendam (1-0)
  • 20.00: Jong FC Utrecht – Jong PSV (1-6)
  • 20.00: Jong AZ – Jong Ajax (2-1)

Eerste divisie wedstrijden 19 maart

Vrijdag 19 maart 2021

  • 20.00: FC Volendam – NAC Breda
  • 20.00: Telstar – Roda JC
  • 20.00: Jong PSV – Jong AZ
  • 20.00: TOP Oss – NEC
  • 20.00: Helmond Sport – Jong FC Utrecht
  • 20.00: De Graafschap – Excelsior
  • 20.00: Go Ahead Eagles – FC Dordrecht
  • 20.00: SC Cambuur – FC Eindhoven
  • 20.00: Almere City FC – FC Den Bosch
  • 20.00: Jong Ajax – MVV

Eerste divisie wedstrijden 22 maart

Maandag 22 maart 2021

  • 20.00: SC Cambuur – FC Eindhoven

Eerste divisie wedstrijden 26 maart

Vrijdag 26 maart 2021

  • 21.00: FC Eindhoven – TOP Oss
  • 18.45: MVV – Almere City FC

Eerste divisie wedstrijden 28 maart

Zondag 28 maart 2021

  • 14.30: Excelsior – Helmond Sport
  • 16.45: Roda JC – SC Cambuur
  • 20.00: NAC Breda – De Graafschap

Eerste divisie wedstrijden 29 maart

Maandag 29 maart 2021

  • 18.45: FC Dordrecht – Telstar
  • 21.00: FC Den Bosch – Go Ahead Eagles

—— Eerste divisie april 2021 ——

Eerste divisie wedstrijden 2 april

Vrijdag 2 april 2021

  • 20.00: Go Ahead Eagles – Roda JC
  • 20.00: Excelsior – Jong PSV
  • 20.00: FC Den Bosch – TOP Oss
  • 20.00: Almere City FC – NEC
  • 20.00: Jong Ajax – NAC Breda
  • 20.00: FC Volendam – SC Cambuur
  • 20.00: Telstar – Jong FC Utrecht
  • 20.00: MVV – FC Eindhoven
  • 20.00: Helmond Sport – Jong AZ
  • 20.00: De Graafschap – FC Dordrecht

Eerste divisie wedstrijden 5 april

Maandag 5 april 2021

  • 14.30: Jong FC Utrecht – De Graafschap
  • 14.30: Roda JC – Almere City FC
  • 14.30: Jong PSV – MVV
  • 14.30: TOP Oss – FC Volendam
  • 14.30: NEC – Telstar
  • 14.30: NAC Breda – Go Ahead Eagles
  • 14.30: Helmond Sport – Jong Ajax
  • 14.30: FC Dordrecht – FC Eindhoven
  • 14.30: SC Cambuur – Excelsior
  • 14.30: Jong AZ – FC Den Bosch

Eerste divisie wedstrijden 9 april

Vrijdag 9 april 2021

  • 20.00: FC Volendam – Helmond Sport
  • 20.00: NAC Breda – Jong FC Utrecht
  • 20.00: MVV – Roda JC
  • 20.00: Excelsior – NEC
  • 20.00: FC Eindhoven – Jong PSV
  • 20.00: FC Den Bosch – SC Cambuur
  • 20.00: Almere City FC – Telstar

Eerste divisie wedstrijden 11 april

Zondag 11 april 2021

  • 12.15: De Graafschap – Go Ahead Eagles

Eerste divisie wedstrijden 12 april

Maandag 12 april 2021

  • 20.00: Jong AZ – FC Dordrecht
  • 20.00: MVV – Roda JC

Eerste divisie wedstrijden 16 april

Vrijdag 16 april 2021

  • 20.00: Roda JC – NAC Breda
  • 20.00: TOP Oss – MVV
  • 20.00: NEC – Jong AZ
  • 20.00: FC Eindhoven – Jong Ajax
  • 20.00: FC Dordrecht – FC Den Bosch
  • 20.00: SC Cambuur – Helmond Sport
  • 20.00: Jong FC Utrecht – FC Volendam
  • 20.00: Telstar – Excelsior

Eerste divisie wedstrijden 17 april

Zaterdag 17 april 2021

  • 20.00: Go Ahead Eagles – Almere City FC

Eerste divisie wedstrijden 19 april

Maandag 19 april 2021

  • 20.00: Jong PSV – De Graafschap

Eerste divisie wedstrijden 23 april

Vrijdag 23 april 2021

  • 20.00: NAC Breda – Excelsior
  • 20.00: Jong FC Utrecht – Go Ahead Eagles
  • 20.00: Jong PSV – TOP Oss
  • 20.00: Helmond Sport – FC Eindhoven
  • 20.00: De Graafschap – Almere City FC
  • 20.00: FC Dordrecht – MVV
  • 20.00: FC Den Bosch – Roda JC
  • 20.00: Jong AZ – SC Cambuur
  • 20.00: Jong Ajax – NEC

Eerste divisie wedstrijden 25 april

Zondag 25 april 2021

  • 14.30: FC Volendam – Telstar

Eerste divisie wedstrijden 30 april

Vrijdag 30 april 2021

  • 20.00: Telstar – Jong PSV
  • 20.00: Roda JC – Jong AZ
  • 20.00: TOP Oss – Jong FC Utrecht
  • 20.00: MVV – FC Volendam
  • 20.00: Excelsior – FC Dordrecht
  • 20.00: FC Eindhoven – FC Den Bosch
  • 20.00: SC Cambuur – De Graafschap
  • 20.00: Almere City FC – Jong Ajax

—— Eerste divisie mei 2021 ——

Eerste divisie wedstrijden 2 mei

Zondag 2 mei 2021

  • 14.30: Go Ahead Eagles – Helmond Sport

Eerste divisie wedstrijden 3 mei

Zondag 3 mei 2021

  • 14.30: NEC – NAC Breda

Eerste divisie wedstrijden 7 mei

Vrijdag 7 mei 2021

  • 20.00: Roda JC – FC Eindhoven
  • 20.00: Jong PSV – FC Volendam
  • 20.00: NAC Breda – MVV
  • 20.00: Helmond Sport – TOP Oss
  • 20.00: Go Ahead Eagles – NEC
  • 20.00: FC Dordrecht – SC Cambuur
  • 20.00: FC Den Bosch – Telstar
  • 20.00: Jong AZ – Excelsior
  • 20.00: Jong Ajax – De Graafschap
  • 20.00: Jong FC Utrecht – Almere City FC

Eerste divisie wedstrijden 14 mei

Vrijdag 14 mei 2021

  • 20.00: FC Volendam – Jong AZ
  • 20.00: Telstar – Jong Ajax
  • 20.00: TOP Oss – Roda JC
  • 20.00: NEC – FC Dordrecht
  • 20.00: MVV – FC Den Bosch
  • 20.00: De Graafschap – Helmond Sport
  • 20.00: Excelsior – Go Ahead Eagles
  • 20.00: FC Eindhoven – Jong FC Utrecht
  • 20.00: SC Cambuur – NAC Breda
  • 20.00: Almere City FC – Jong PSV

Eerste divisie programma op TV (samenvattingen en live)

volgt.

Bepaling ranglijst en eindstand

volgt.

Periodekampioenschap

volgt

Promotie en degradatie eerste divisie programma

volgt

Andere competities?

Eerder gespeelde wedstrijden

Eerste divisie wedstrijden 9 januari

Zaterdag 9 januari 2021

  • 14.00: Jong Ajax – Helmond Sport

Eerste divisie wedstrijden 10 januari

Zondag 10 januari 2021

  • 20.15: Go Ahead Eagles – TOP Oss

Eerste divisie wedstrijden 11 januari

Maandag 11 januari 2021

  • 18.45: FC Den Bosch – Jong AZ
  • 21.00: FC Dordrecht – Jong PSV

Eerste divisie wedstrijden 15 januari

Vrijdag 15 januari 2021

  • 20.00: Jong FC Utrecht – Jong Ajax
  • 20.00: Jong AZ – Almere City FC
  • 20.00: Roda JC – De Graafschap
  • 20.00: Helmond Sport – FC Den Bosch
  • 20.00: Go Ahead Eagles – MVV
  • 20.00: Excelsior – FC Eindhoven
  • 20.00: FC Dordrecht – FC Volendam

Eerste divisie wedstrijden 17 januari

Zondag 17 januari

  • 12.15: TOP OssTelstar
  • 12.15: NEC – SC Cambuur

Eerste divisie wedstrijden 18 januari

Maandag 18 januari

  • 20.00: Jong PSV – NAC Breda

Eerste divisie wedstrijden 22 januari

Vrijdag 22 januari 2021

  • 20.00: Telstar – Jong AZ
  • 20.00: Roda JC – Jong FC Utrecht
  • 20.00: TOP Oss – Excelsior
  • 20.00: MVV – Helmond Sport
  • 20.00: SC Cambuur – Jong PSV
  • 20.00: Almere City FC – FC Dordrecht

Eerste divisie wedstrijden 23 januari

Zaterdag 23 januari 2021

  • 14.00: FC Den Bosch – NAC Breda

Eerste divisie wedstrijden 24 januari

Zondag 24 januari 2021

  • 12.15: FC Volendam – De Graafschap

Eerste divisie wedstrijden 25 januari

Maandag 25 januari 2021

  • 20.00: Jong Ajax – Go Ahead Eagles
  • 20.00: FC Eindhoven – NEC

Eerste divisie wedstrijden 29 januari

Vrijdag 29 januari 2021

  • 20.00: Excelsior – FC Den Bosch
  • 20.00: FC Dordrecht – Roda JC
  • 20.00: SC Cambuur – MVV
  • 20.00: Jong PSV – Jong Ajax
  • 20.00: NEC – Jong FC Utrecht
  • 20.00: Helmond Sport – Telstar
  • 20.00: De Graafschap – TOP Oss

Eerste divisie wedstrijden 31 januari

Zondag 31 januari 2021

  • 12.15: Go Ahead Eagles – FC Volendam

Eerste divisie wedstrijden 1 februari

Maandag 1 februari 2021

  • 20.00: Jong AZ – FC Eindhoven
  • 20.00: NAC Breda – Almere City FC

Eerste divisie wedstrijden 5 februari

Vrijdag 5 februari 2021

  • 20.00: Jong FC Utrecht – FC Dordrecht
  • 20.00: FC Volendam – Excelsior
  • 20.00: Roda JC – Jong PSV
  • 20.00: TOP Oss – Jong AZ
  • 20.00: MVV – NEC
  • 20.00: FC Eindhoven – Go Ahead Eagles
  • 20.00: FC Den Bosch – De Graafschap

Eerste divisie wedstrijden 7 februari

Zondag 7 februari 2021

  • 12.15: Helmond Sport – Almere City FC
  • 20.00: Telstar – NAC Breda

Eerste divisie wedstrijden 8 februari

Maandag 8 februari 2021

  • 20.00: Jong Ajax – SC Cambuur

Eerste divisie wedstrijden 12 februari

Vrijdag 12 februari

  • 18.45: Jong PSV – Helmond Sport
  • 21.00: Almere City FC – FC Volendam

Eerste divisie wedstrijden 13 februari

Zaterdag 13 februari 2021

  • 12.00: Go Ahead Eagles – Telstar
  • 14.00: De Graafschap – MVV

Eerste divisie wedstrijden 14 februari

Zondag 14 februari 2021

  • 20.00: NEC – FC Den Bosch

Eerste divisie wedstrijden 15 februari

Maandag 15 februari 2021

  • 18.45: Jong Ajax – FC Dordrecht
  • 21.00: Excelsior – Roda JC

Eerste divisie wedstrijden 16 februari

Maandag 16 februari 2021

  • 16.30: Helmond Sport – Almere City FC
  • 18.45: SC Cambuur – TOP Oss
  • 21.00: Telstar – NAC Breda

Eerste divisie wedstrijden 19 februari

Vrijdag 19 februari 2021

  • 16.30: Jong Ajax – SC Cambuur
  • 18.45: FC Dordrecht – NAC Breda
  • 18.45: Jong PSV – FC Den Bosch
  • 21.00: Telstar – FC Eindhoven
  • 21.00: Helmond Sport – Roda JC

Eerste divisie wedstrijden 20 februari

Zaterdag 20 februari 2021

  • 14.00: TOP Oss – Almere City FC
  • 16.30: MVV – Excelsior

Eerste divisie wedstrijden 21 februari

Zondag 21 februari 2021

  • 12.15: NEC – De Graafschap

Eerste divisie wedstrijden 22 februari

Maandag 22 februari 2021

  • 18.45: Jong AZ – Go Ahead Eagles
  • 21.00: Jong FC Utrecht – SC Cambuur

Eerste divisie wedstrijden 23 februari

Maandag 23 februari 2021

  • 18.45: FC Volendam – Jong Ajax

Eerste divisie wedstrijden 26 februari

Vrijdag 26 februari 2021

  • 18.45: MVV – Telstar
  • 18.45: Go Ahead Eagles – Jong PSV
  • 21.00: De Graafschap – Jong AZ
  • 21.00: FC Den Bosch – Jong FC Utrecht

Eerste divisie wedstrijden 27 februari

Zaterdag 27 februari 2021

  • 14.00: FC Eindhoven – FC Volendam
  • 16.30: FC Dordrecht – Helmond Sport

Eerste divisie wedstrijden 28 februari

Zondag 28 februari 2021

  • 12.15: Almere City FC – SC Cambuur
  • 20.00: Roda JC – NEC

Inhoud